אודות

אודות קרדיו ספורט מתמחה בהקמת חדרי ומכוני כושר, בתיקון מכשירי כושר ובתחזוקתם השוטפת. אנו מספקים סל שירותים נרחב ללקוחות בסקטור העסקי והפרטי – ומאפשרים תיאום ביקור מהיר של טכנאי מקצועי מטעמנו. נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון המשמעותי שצברנו לאורך השנים בכל הנוגע בתיקון ובתחזוקה של מכשירי כושר מסוגים שונים.

קרדיו ספורט חורטת על דגלה את שביעות הרצון של הלקוחות ומיישרת קו עם הסטנדרטים המקובלים בארצות הברית, באירופה ובמדינות מתקדמות נוספות ברחבי העולם. במסגרת הפעילות אנו מתמחים בהקמה, ניהול ותחזוקת חדרי כושר ויש לנו ניסיון משמעותי בשירות תיקון הליכונים חשמליים.

כמו כן, כל טכנאי שמועסק בקרדיו ספורט עובר תהליך ארוך של הכשרה. הטכנאים שלנו מוסמכים לתקן מכשירי כושר ברמה הגבוהה ביותר ולכן אנו מציעים אחריות מלאה על העבודה. נציגי קרדיו ספורט עוברים חפיפה כדי להכיר את התקלות הנפוצות בהליכונים החשמליים, מסוגלים לפתור בעיות נפוצות במהירות גבוהה ועוזרים ללקוח לתחזק את מכשירי הכושר על מנת למנוע תקלות חוזרות בעתיד.

אודות קרדיו ספורט

מגוון יתרונות בהזמנת שירות
מקרדיו ספורט

קרדיו ספורט מביאה אל עולם מכשירי הכושר רף בלתי מתפשר של אמינות ומקצועיות. כל לקוח שפונה אלינו מקבל יחס אישי ונחשף למגוון שיקולים שקשורים לרכישה, תיקון ותחזוקת מכשירי כושר. כמו כן, שירותי קרדיו ספורט ניתנים בבית הלקוח או העסק וכך אנו חוסכים לך זמן וטרטור מיותר. כמובן שכל שירות של קרדיו ספורט מתאים לכל קהל הלקוחות. כל שעליך לעשות הוא רק ליצור קשר עם הנציגים שלנו ולתאם שיחת ייעוץ. אנו נפתור עבורך בעיות שקשורות לתחזוקת מכשירי כושר ונחסוך לך אבדן שעות פעילות של המכשיר. נשמח להעמיד לרשותך את היתרונות של הזמנת שירות בהתאמה לצרכים שלך:

רכישת מוצרים נלווים
באמצעות קרדיו ספורט

קרדיו ספורט שמחה להציע לקהל לקוחותיה מחירים משתלמים עבור מוצרים נלווים. אנו מבינים את ההשקעה הכרוכה בתחזוקת ציוד כושר וספורט, לכן הקטלוג שלנו מתעדכן לעיתים קרובות עם מוצרים נלווים ומתכלים כגון:

  • ספריי סיליקון להליכון איכותי
  • רצועות להליכון
  • כבלים למולטי טריינר
  • שמן סיליקון לחדרי כושר
  • שטיחון להגנה ושיכוך רעשים
  • ומגוון מוצרים נלווים נוספים

יש לך שאלות נוספות?

רוצה להקים חדר כושר ולא ברור לך מאיפה להתחיל? מחפשים תיקון מכשיר כושר?

המומחים של קרדיו ספורט מחכים לך עכשיו

רוצים לשמור איתנו על קשר גם לאחר היציאה מהאתר ולהמשיך לעקוב אחרינו?
עשו לנו לייק עכשיו

דילוג לתוכן