אודות

חברת קרדיו ספורט מתמחה בהקמת חדרי ומכוני כושר, בתיקון מכשירי כושר ובתחזוקתם השוטפת. על מנת לאפשר לכם קיום שגרת אימונים נאותה ובטוחה, אנו מספקים סל שירותים נרחב לסקטור העסקי והפרטי, ומציעים ביקור מהיר וזמין של טכנאי מקצועי מטעמנו.

קרדיו ספורט חרתה על דגלה את שביעות הרצון של לקוחותיה ומיישרת קו עם הסטנדרטים המקובלים בארצות הברית, באירופה ובמדינות מתקדמות נוספות ברחבי העולם בהן המודעות לספורט וכושר גבוהה ביותר. במסגרת השירות אותו אנו מעניקים אנו מתמחים בהקמה, ניהול ותחזוקת חדרי כושר ויש לנו ניסיון משמעותי בשירות תיקון הליכונים חשמליים.

הטכנאים המועסקים בקרדיו ספורט עוברים תהליך הכשרה והתמחות ארוך על מנת להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב ולהשיב את מכשיר הכושר שלכם לפעילות במהירות האפשרית. עם סיום הטיפול במכשיר הכושר, אנו נותנים לכם תעודת אחריות המבטיחה כי מכשיר הכושר שלכם תוקן במקצועיות רבה ובטוח להפעלה.

נשמח להעמיד לרשותך את הניסיון המשמעותי שצברנו לאורך השנים.

אודות קרדיו ספורט

מגוון יתרונות בהזמנת שירות
מקרדיו ספורט

קרדיו ספורט מביאה אל עולם מכשירי הכושר רף בלתי מתפשר של אמינות ומקצועיות. כל לקוח שפונה אלינו מקבל יחס אישי ונחשף למגוון שיקולים שקשורים לרכישה, תיקון ותחזוקת מכשירי כושר.

כמו כן, שירותי קרדיו ספורט ניתנים בבית הלקוח או העסק וכך אנו חוסכים לך זמן וטרטור מיותר. כל שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו ולתאם שיחת ייעוץ. אנו נפתור עבורך בעיות שקשורות לתחזוקת מכשירי כושר ונחסוך לך אבדן שעות פעילות של המכשיר. נשמח להעמיד לרשותך את היתרונות של הזמנת שירות בהתאמה לצרכים שלך:

רכישת מוצרים נלווים
באמצעות קרדיו ספורט

קרדיו ספורט שמחה להציע לקהל לקוחותיה מחירים משתלמים עבור מוצרים נלווים. אנו מודעים להשקעה הכרוכה בתחזוקת ציוד כושר וספורט. על כן, הקטלוג שלנו מתעדכן לעיתים קרובות עם מוצרים נלווים ומתכלים:

• שמן סיליקון להליכון.

• רצועות להליכון ביתי ומקצועי.

• כבלים למולטי טריינר.

• שמן סיליקון לחדרי כושר.

• שטיחון להגנה ושיכוך רעשים.

• גלגלות למולטי טריינר.

• הליכונים יד 2

 

 

יש לך שאלות נוספות?

רוצה להקים חדר כושר ולא ברור לך מאיפה להתחיל? מחפשים תיקון מכשיר כושר?

המומחים של קרדיו ספורט מחכים לך עכשיו

רוצים לשמור איתנו על קשר גם לאחר היציאה מהאתר ולהמשיך לעקוב אחרינו? לחצו על הקישור למעלה!

דילוג לתוכן