המלצות עלינו

קרדיו ספורט – תיקון הליכונים ומכשירי כושר

ממליצים קרדיו ספורט
המלצות קרדיו ספורט
הגיע אלינו טכנאי שנשלח על ידכם על מנת לתקן אופני כושר שברשותנו, לטכנאי שהגיע קראו ליאור, וברצוננו לציין לטובה את היחס היפה והמקצועי שקבלנו ממנו. הוא היה אדיב, התייחס לבעיה ברצינות, טיפל בה במקצועיות, ואף ענה על כל שאלותינו. חשוב מאוד שכך תמיד יהיה שירות הלקוחות והתיקונים שלכם כדי לשמור את הלקוחות תמיד מרוצים.
יוסי מזרחי
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד קרדיו ספורט שירות - מכתב הערכה ברצוני להודות לליאור על השירות האיכותי והמסור אותו קיבלתי בתיקון ההליכון הישן שהיה ברשותי, PROFORM 560, המקצועיות והאמינות אותה הפגנת לרבות מלאי החלפים המקוריים במלאי השוטף רואייה לציון מיוחד אני משוכנע כי בעתיד אמליץ לכל מכרי לפנות אליך אם ירצו לרכוש או לתקן מכשיר כושר מכל סוג שהוא.
משה לזרוביץ
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד קרדיו ספורט במכתבי זה אני רוצה לציין ולהביע את הערכתי לטכנאי שלכם ליאור שביקר אצלנו לטיפול בהליכון שיש לנו, דייקנותו בזמן, מקצוענותו, נימוסיו, סבר פניו ושירותו האמין ראויים לשבח ולהערכה.
כמיל חלו
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד: שירות לקוחות קרדיו ספורט אני רוצה להודות ולציין לשבח את ליאור שעזר לי לפתור את הבעיה בטלפון אדם נחמד מאוד עם סבלנות ואורך רוח, סימפטי ונעים כן ירבו אנשים כמותו ושוב תודה.
בינה בלייכר

המלצות נוספות מגוגל ביזנס

גם בגוגל עסקים לקוחות אוהבים להמליץ עלינו, הכנסו וקראו מה לקוחותינו כתבו על השירות שלנו ברשתות החברתיות

המלצות קרדיו ספורט
ציון לשבח לליאור טכנאי שירות בשבוע שעבר ביקר בביתי טכנאי הליכונים מטעמכם לתיקון מכשיר ריצה שברשותי ליאור גילה יכולת מרשימה באיתור התקלה,היה מאוד סימפטי סבלני אדיב ובעל אוריינטציה מרשימה להשבעת רצון הלקוח שגריר מסוגו הם הפנים שלכם שמרו עליו.
צביקה עמית
המלצות קרדיו ספורט
שירות לקוחות קרדיו ספורט היום התקשרתי להזמין טכנאי לתקן לי משהו בבוכנה של המכשיר כושר. ענה לי ליאור בחור מקסים נעים ואדיב, ועל ידי עצה מה עלי לעשות חסך לי ביקור והוצאה מיותרת,תודה רבה לליאור יישר כח.
נתן ענבי
המלצות קרדיו ספורט
את ליאור הכרתי בפעם הראשונה כאשר קניתי הליכון יד 2 וחיפשתי טכנאי הלכונים מצאתי אותו במקרה באינטרנט מאז אני מזמינה רק אותו וגם ממליצה לחברים, ליאור מקצועי, ישר, נחמד, אמין, נותן שירות מכל הלב, מורגש שהוא לא רץ מלקוח ללקוח כדי להרוויח כמה שיותר, אלא חשוב לו באמת לתת שירות טוב ולטפל בבעיה עד הסוף, גם לא יקר, אין לי שום אינטרס, מלבד זה שלאדם כמוהו נותר לאחל רק שיהיו לו כמה שיותר לקוחות.
אפרת לוי
המלצות קרדיו ספורט
מכתב תודה לליאור, הרגע קיבלתי שיחה נרגשת מאבא שלי בה הוא סיפר לי על השירות המסור והמקצועי שנתן ליאור. אבי התקשר אליך אתמול אחרי שמסרתי לו את הטלפון שלך ואחרי שבדק כבר כמה וכמה טכנאי הליכונים, כבר בטלפון זיהית את הבעיה והצעת את הפתרון המחיר שנסגר היה הגיוני מאוד ביחס למחירים אחרים שהוא קיבל והגעת בהתראה קצרה לתקן את ההליכון, החלפת כרטיס ורצועת הליכה, יש לנו הליכון חדש ואפשר לחזור לעשות ספורט. אנו מודים לך השירות המקצועי והאדיב וממליצים עליך בחום
משפחת משלי
המלצות קרדיו ספורט
הזמנתי טכנאי בשם ליאור לתקן לי את ההליכון, אני מרוצה ביותר מהשרות האדיב והמהיר ומאיכות העבודה, כמו כן הטכנאי גובה מחיר הוגן, אני ממליצה לכל החברים והחברות לפנות אליו.
חגית כהן
המלצות קרדיו ספורט
חיפשתי בגוגל טכנאי הליכונים ומצאתי את קרדיו ספורט, נקרעה לי רצועת הליכון, הגיעו אליי במהירות וביצעו את ההחלפה, הטיפול מהיר ומקצועי, ממליץ בחום.
שי הראל
המלצות קרדיו ספורט
ממליץ בחום על ליאור, הגיע מהר, ראה את הבעיה פתר את התקלה לא ניסה למכור לי מכשיר עבודה מצוינת של בעל מקצוע אמין, קנה לו לקוח חדש ואמליץ לחבריי.
גיל כספי
המלצות קרדיו ספורט
ממליץ בחום להיעזר בשירותיו המקצועיים של ליאור שירות מהיר ואיכותי,ולא פחות חשוב במחירים הוגנים זמינות ושירות מעל המצופה ועמידה בלוחות זמנים, טכנאי הליכונים באמת מקצוען!!
אלירן כהן
המלצות קרדיו ספורט
קיבלתי שירות מעולה מטכנאי הליכונים מקצוען ששמו ליאור, דייקן, ישר, מאיר פנים, אדיב, מסביר כל דבר בסבלנות רבה ובצורה עניינית וברורה. בקיצור, יש על מי לסמוך. מומלץ מכל הלב!
מאיר רחמים
המלצות קרדיו ספורט
עפ"י פנייתי לקרדיו ספורט הגיע טכנאי בשם ליאור נציג מטעמכם לטפל במכשיר הכושר שברשותי, בעקבות זאת, אני מרגיש כחובה נעימה לציין לשבח את גישתו המקצועית, היעילה והמהירה בטיפול במכשיר הכושר שלי מומלץ בחום!!
מנחם גרינברג
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד: קרדיו ספורט שירות טכני שלום חברים תודה על העזרה המהירה של איש השרות שלכם מר ליאור שעזר לי לפתור את הבעיה טלפונית , באמת אתם צרכים לזכות בתכנית יצאת צדיק!!! כול הכבוד ליושר.
חיים ירון
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד שירות קרדיו ספורט אנו מבקשים להודות לליאור הנציג שלכם על הטיפול המסור בהליכון שלנו, הגיע בזמן כפי שסוכם, גילה מקצוענות רבה וידע מרשים , מייד עלה על התקלה וטיפל בה באופן מקצועי ביותר
סימה ואריה גולן
המלצות קרדיו ספורט
ברצוני לשבח את השירות והמקצועיות של ליאור. התלבטתי האם להחליף את ההליכון הישן שלי בחדש, לאחר חוות הדעת המקצועית של ליאור ותיקון ההליכון - ההליכון שלי מתפקד.תודה רבה על ההוגנות והשירות! ממליץ בחום.
נועם רותם
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד: קרדיו ספורט שירות לקוחות רוצה להודות לליאור הטכנאי המקסים על שירות מהיר ואמין ....תודה רבה !!! ממליצה עליך בחום לכל חברי בעלי מכשירי הכושר!!! ישר כוח!!! יצאת צדיק!!! 🙂 לקוחה חדשה ומרוצה מאוד!!!
אורית מאירי
המלצות קרדיו ספורט
לכבוד שירות לקוחות קרדיו ספורט, רציתי להודות לכם על השירות המסור זה לא מובן מאליו שטכנאי מגיע אליך הביתה גם ב8 בערב. טיפלו בתקלה של ההליכון שלי במקצועיות, הטכנאי שהגיע שמו ליאור בחור מקסים סבלני מאוד ומיומן שנתן לי מענה לכל שאלה וכמובן תיקן את התקלה יישר כח!!
דניאל לוי
המלצות קרדיו ספורט
ממליצה באהבה גדולה, המון הערכה לקרדיו ספורט שתיקנו לי את ההליכון בצורה מקצועית, במחיר הוגן, וזמינות מהירה מאוד.
אושרה טל
דילוג לתוכן