המלצות

ציון לשבח לליאור טכנאי שירות

בשבוע שעבר ביקר בביתי טכנאי הליכונים מטעמכם לתיקון מכשיר ריצה שברשותי ליאור גילה יכולת מרשימה באיתור התקלה,היה מאוד סימפטי סבלני אדיב ובעל אוריינטציה מרשימה להשבעת רצון הלקוח שגריר מסוגו הם הפנים שלכם שמרו עליו.

צביקה עמית

לכבוד קרדיו ספורט במכתבי זה אני רוצה לציין ולהביע את הערכתי לטכנאי שלכם ליאור שביקר אצלנו לטיפול בהליכון שיש לנו, דייקנותו בזמן, מקצוענותו, נימוסיו, סבר פניו ושירותו האמין ראויים לשבח ולהערכה.

מאת כמיל חלו

הכרת תודה

עפ”י פנייתי למחלקת שירות הגיע טכנאי בשם ליאור נציג מטעמכם לטפל במכשיר הכושר שברשותי, בעקבות זאת, אני מרגיש כחובה נעימה לציין לשבח את גישתו המקצועית, היעילה והמהירה בטיפול הנדרש, ובטחוני שטיפלו המופתי יהיה ציון דרך לשימוש שברשותכם בעתיד.

מאת מנחם גרינברג

לכבוד שירות קרדיו ספורט

אנו מבקשים להודות לליאור הנציג שלכם על הטיפול המסור בהליכון שלנו, הגיע בזמן כפי שסוכם, גילה מקצוענות רבה וידע מרשים , מייד עלה על התקלה וטיפל בה באופן מקצועי ביותר.

מאת סימה ואריה גולן

תיקון אופני כושר

הגיע אלינו טכנאי שנשלח על ידכם על מנת לתקן אופני כושר שברשותנו, לטכנאי שהגיע קראו ליאור, וברצוננו לציין לטובה את היחס היפה והמקצועי שקבלנו ממנו. הוא היה אדיב, התייחס לבעיה ברצינות, טיפל בה במקצועיות, ואף ענה על כל שאלותינו. חשוב מאוד שכך תמיד יהיה שירות הלקוחות והתיקונים שלכם כדי לשמור את הלקוחות תמיד מרוצים.

מאת יוסי מזרחי

חוות דעת על נותן שירות

בשבוע שעבר הגיע אלינו הטכנאי ליאור, אשר גילה מקצוענות ודייקנות. הוא הגיע בזמן שקבענו (אפילו לפני) לביתי, המכשיר תוקן לשביעות רצוני המלאה.

מאת אייל שומרוני

לכבוד שירות לקוחות קרדיו ספורט

רציתי להודות לכם על השירות המסור זה לא מובן מאליו שטכנאי מגיע אליך הביתה גם ב8 בערב. טיפלו בתקלה של ההליכון שלי במקצועיות, הטכנאי שהגיע שמו ליאור בחור מקסים סבלני מאוד ומיומן שנתן לי מענה לכל שאלה וכמובן תיקן את התקלה יישר כח!!

מאת דניאל לוי

לכבוד: קרדיו ספורט שירות לקוחות

רוצה להודות לליאור הטכנאי המקסים על שירות מהיר ואמין ….תודה רבה !!! ממליצה עליך בחום לכל חברי בעלי מכשירי הכושר!!! ישר כוח!!! יצאת צדיק!!! 🙂 לקוחה חדשה ומרוצה מאוד!!!

מאת אורית מאירי

לכבוד: קרדיו ספורט שירות לקוחות / ולכל המעוניין

רצינו תיקון הליכון וקראנו לליאור. רצינו להודות לליאור על השירות המהיר, מקצועי ואדיב ביותר שנתת לנו בתאריך 9/1/14, כשבאת ותיקנת לנו את ההליכון החשמלי מסוג YORK בביתנו בירושלים.

הגענו אליך בעקבות חיפוש באינטרנט, ולאחר שנותן שירות אחר שתיקן לנו ההליכון בשנתיים האחרונות לא היה אמין וניסה להחליף לנו חלקים סתם. לא ויתרתי וערכתי חיפוש באינטרנט כאמור והגעתי אליכם לקרדיו ספורט, עליי לציין כי כבר בשיחת הטלפון שדיברתי עם ליאור הוא זיהה בקלות את הבעיה.

הגיע אלינו הבייתה ליאור כי כשקבענו בדיוק רב. עשה את כל הבדיקות ותיקן את הבעיה במקצועיות ובמהירות. גם נתן לנו טיפים לאיזה שקע חשמלי לחבר את המכשיר כדי לשמור עליו. ועוד ליאור הראה לנו תיקונים והחלפות קודמות שנעשו לא מעילות. אמר לנו שלמרות שהמכשיר בן 10 שנים, הוא מאוד איכותי ויחזיק עוד הרבה שנים רבות.

אנו מודים לליאור הנציג שלכם מקרב לב על השירות שהעניק לנו. אנו משתמשים במכשיר זה בבית לצרכי בריאות, זה לא לוקסוס אלא הכרח בריאותי.

אנו מברכים אותך שתמיד תשרת את לקוחותיך במקצועיות, באדיבות ושתראה ברכה בכל מעשה ידך, יישר כח מכל הלב!

מאת יעקב ואטל שטיין

לכבוד: קרדיו ספורט שירות טכני 

שלום חברים תודה על העזרה המהירה של איש השרות שלכם מר ליאור שעזר לי לפתור את הבעיה טלפונית , באמת אתם צרכים לזכות בתכנית יצאת צדיק!!! כול הכבוד ליושר.

מאת חיים ירון

לכבוד קרדיו ספורט שירות – מכתב הערכה 

ברצוני להודות לליאור על השירות האיכותי והמסור אותו קיבלתי בתיקון ההליכון הישן שהיה ברשותי, PROFORM 560, המקצועיות והאמינות אותה הפגנת לרבות מלאי החלפים המקוריים במלאי השוטף רואייה לציון מיוחד.

אני משוכנע כי בעתיד אמליץ לכל מכרי לפנות אליך אם ירצו לרכוש או לתקן מכשיר כושר מכל סוג שהוא.

מאת משה לזרוביץ

לכבוד: שירות לקוחות קרדיו ספורט 

אני רוצה להודות ולציין לשבח את ליאור שעזר לי לפתור את הבעיה בטלפון אדם נחמד מאוד עם סבלנות ואורך רוח, סימפטי ונעים כן ירבו אנשים כמותו ושוב תודה.

מאת בינה בלייכר

שירות לקוחות קרדיו ספורט 

היום התקשרתי להזמין טכנאי לתקן לי משהו בבוכנה של המכשיר כושר. ענה לי ליאור בחור מקסים נעים ואדיב, ועל ידי עצה מה עלי לעשות חסך לי ביקור והוצאה מיותרת.

תודה רבה לליאור יישר כח.

מאת נתן ענבי

מכתב תודה לליאור 

הרגע קיבלתי שיחה נרגשת מאבא שלי בה הוא סיפר לי על השירות המסור והמקצועי שנתת. הוא התקשר אליך אתמול אחרי שמסרתי לו את הטלפון שלך ואחרי שבדק כבר כמה וכמה טכנאי הליכונים.

כבר בטלפון זיהית את הבעיה והצעת את הפתרון המחיר שנסגר היה הגיוני מאוד ביחד למחירים אחרים שהוא קיבל והגעת בהתראה קצרה לתקן את ההליכון. שעה עבודה, החלפת כרטיס ורצועת הליכה, יש לנו הליכון חדש ואפשר לחזור לעשות ספורט.

אנו מודים לך השירות המקצועי והאדיב וממליצים עליך בחום.

מאת משפחת משלי

מכתב המלצה

הזמנתי טכנאי הליכונים בשם ליאור לתקן לי את ההליכון, אני מרוצה ביותר מהשרות האדיב והמהיר ומאיכות העבודה, כמו כן הטכנאי גובה מחיר הוגן, אני ממליצה לכל החברים והחברות לפנות אליו.

מאת חגית כהן

טכנאי הליכונים מומלץ בחום

את ליאור הכרתי בפעם הראשונה כאשר קניתי הליכון יד 2 וחיפשתי טכנאי הליכונים,

מצאתי אותו במקרה באינטרנט מאז אני מזמינה רק אותו וגם ממליצה לחברים, ליאור מקצועי, ישר, נחמד, אמין, נותן שירות מכל הלב, מורגש שהוא לא רץ מלקוח ללקוח כדי להרוויח כמה שיותר, אלא חשוב לו באמת לתת שירות טוב ולטפל בבעיה עד הסוף, גם לא יקר, אין לי שום אינטרס, מלבד זה שלאדם כמוהו נותר לאחל רק שיהיו לו כמה שיותר לקוחות .

אשמח להמליץ באופן אישי.

מאת אפרת לוי

חיפשתי בגוגל טכנאי הליכונים ומצאתי את קרדיו ספורט, נקרעה לי רצועת הליכון, הגיעו אליי במהירות וביצעו את ההחלפה, הטיפול מהיר ומקצועי, ממליץ בחום.

מאת שי הראל

קיבלתי שירות מעולה מטכנאי הליכונים מקצוען ששמו ליאור, דייקן, ישר, מאיר פנים, אדיב, מסביר כל דבר בסבלנות רבה ובצורה עניינית וברורה. בקיצור, יש על מי לסמוך. מומלץ מכל הלב!

מאיר רחמים

ממליץ בחום להיעזר בשירותיו המקצועיים של ליאור שירות מהיר ואיכותי,ולא פחות חשוב במחירים הוגנים זמינות ושירות מעל המצופה ועמידה בלוחות זמנים, טכנאי הליכונים באמת מקצוען!!

אלירן כהן

ממליצה באהבה גדולה, המון הערכה לקרדיו ספורט שתיקנו לי את ההליכון בצורה מקצועית, במחיר הוגן, וזמינות מהירה מאוד.

אושרה טל

ממליץ בחום על ליאור, הגיע מהר, ראה את הבעיה פתר
את התקלה לא ניסה למכור לי מכשיר עבודה מצוינת של
בעל מקצוע אמין, קנה לו לקוח חדש ואמליץ לחבריי.

גיל כספי

ברצוני לשבח את השירות והמקצועיות של ליאור. התלבטתי האם
להחליף את ההליכון הישן שלי בחדש, לאחר חוות הדעת
המקצועית של ליאור ותיקון ההליכון – ההליכון שלי מתפקד.
תודה רבה על ההוגנות והשירות!
ממליץ בחום.

נועם רותם

קידום אתרים בגוגלקידום אתרים
דילוג לתוכן