שירות תיקונים

שירות תיקונים של קרדיו ספורט – טיפול ותחזוקת מכשירי כושר

שירותי התיקונים שאנו בקרדיו ספורט מציעים הם רבים ומגוונים ונותנים מענה רחב ומושלם בכל תחום שקשור לחדרי כושר, לקוחות פרטיים תיקון מכשירי כושר ותחזוקת מכשירים, בין אם זה עבור לקוחות פרטיים, עסקיים או מוסדות גדולים.

בין שירותי התיקונים שתוכלו למצוא אצלנו ניתן למנות כמובן תיקון הליכונים וטיפול בהם, בין אם מדובר בתיקון של הליכון חשמלי, ציוד כושר ביתי או אפילו ציוד כושר לחדר כושר, והכל נעשה בידי טכנאי הליכונים מקצועי ואמין של קרדיו ספורט המגיע עד אליכם לתיקון הבעיה. כמו כן אנחנו מעניקים שירותי הקמה, ניהול ותחזוקת חדרי כושר, ביתיים או ציבוריים.

בכל חדר כושר קורה שמכשיר הכושר מסרב פתאום לעבוד או עושה בעיות, ובדיוק פה אנחנו נכנסים לתמונה, אנחנו מעניקים שירות תיקונים ותחזוקה לכל מכשירי הכושר באשר הם והכול בזכות טכנאי הליכונים מצוינים ומנוסים.

קרדיו ספורט מעניקים שירות תיקונים הרבה מעבר לרגיל

בנוסף לתחזוקת חדרי כושר ותיקון מכשירי כושר, קרדיו ספורט מעניקה עוד מגוון שירות תיקונים רחב, כך שתוכלו למצוא אצלנו הרבה מעבר לשליחת טכנאי הליכונים שמומחיותו תיקון הליכונים:

  1. ייעוץ ברכישת מכשירי כושר והקמת חדר כושר בהתאם לצרכים שלכם.
  2. התקנת כל סוגי מכשירי כושר.
  3. החלפת רצועות הליכה של מסלולי ריצה וטיפול בהן, כמו גם בצגים אלקטרוניים, במנועים חשמליים, בכבלים, בכרטיסים ובמכלולים.
  4. פירוק והרכבת מכשירי כושר ושינוע מבית לבית.
  5. תיקון החלפת כבלים למולטי טריינר.
  6. מכירת מכשירי כושר חדשים ומתצוגות ומוצרים נלווים.
  7. החלפת כרטיסים אלקטרוניים להליכונים, ואליפטיקלים.
  8. שירות לקוחות בזמינות גבוהה הדוגל במתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח.

שמרו על קשר עם קרדיו ספורט גם לאחר היציאה מהאתר !

לאחר שסיימתם לקרוא את המאמר על שירות תיקונים שאנחנו מציעים, אתם בטח מבינים כמה חשוב לפנות דווקא לחברה מקצועית, אמינה ויסודית המעניקה שירותי תיקונים נרחבים ללקוחותיה ברחבי הארץ, עם אחריות והתחייבות למתן השירותים הטובים ביותר בתחום בארץ.

בכל שאלה, בקשה, עצה, הארה או הערה התקשרו עכשיו לחברת קרדיו ספורט במספר הטלפון שלנו 052-434-6194 או במספר המשרדי שלנו 073-785-6194, או שלחו לנו הודעה דרך עמוד צור קשר שלנו ותיענו בהקדם האפשרי!

רוצים לקרוא עוד על קרדיו ספורט? לקבל מאתנו חדשות ועדכונים באופן קבוע? לשמוע על מבצעים מיוחדים וחד פעמיים על תיקוני הליכונים ועוד? עשו לנו לייק עוד היום בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו !

קידום אתרים בגוגלקידום אתרים

יצירת קשר מהירה