תיקון מכשירי כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

היתרונות שבשימוש במכשירי כושר הם ידועים ומוכרים: שמירה על בריאות, אורח חיים בריא, שמירה על משקל תקין ובאופן כללי איכות חיים טובה יותר. כשמדובר במכשירי כושר ביתיים, ההנאה שמשלבת בריאות תופסת את כל המשפחה, וכך כולם יוצאים מורווחים.

כדי להמשיך להקפיד להתאמן באופן אפקטיבי ורציף, צריך לדאוג למכשירי כושר תקינים ולבצע בהם תחזוקה מפעם לפעם, וכל זה על ידי פניה לאיש מקצוע בתחום תיקון מכשירי כושר. זכרו, ככל שהמכשיר יקר יותר, כך עלות התיקון והחלפת החלקים שלו עשויה לעלות יותר, וכאלה הם מרבית מכשירי הכושר. לכן, חשוב להקפיד על תחזוקה רציפה וטיפול הולם.

תיקון מכשירי כושר

איך נקפיד על תחזוקה של מכשיר הכושר שלנו?

לפניכם מספר דרכים לשמור על מכשיר הכושר שלכם כדי שימשיך לשרת אתכם לזמן ארוך ובמינימום בעיות. 

• ניקיון המכשיר – חלק גדול מאוד מהתקלות במכשירי הכושר נגרמות כתוצאה מלכלוך שמצטבר – אבק, מזון ואפילו חלקי צעצועים של ילדים. חשוב לנקות את האבק במכשיר הכושר שלכם בעזרת מטלית לחה ואחריה מטלית יבשה, ולשמור עליו נקי מסביבת אביזרים קטנים שעלולים להחליק בין חלקי המכשיר. אין להשתמש בניקיון המכשיר בשום חומר ניקוי שעלול לגרום לנזק.

• שימון מכשיר הכושר שלכם אחת לחודש ולאחר ניקוי יעזור לו לשמור על אריכות ימים. את ספריי השמן תוכלו לקנות מהחנות בה קניתם את המכשיר או אצל טכנאי הליכונים / טכנאי מכשירי כושר מקצועי. 

• בדיקת תקינות ותחזוקה של המכשיר מומלצת אחת לשלושה חודשים, ועדיף שתיעשה על ידי מומחה תיקון מכשירי כושר – חיזוק הברגים, שימון החלקים וניקיון המכשיר. הטיפול התחזוקתי מומלץ כדי למנוע תקלות ובלאי מבעוד מועד, ובכך לחסוך בהוצאות כספיות גדולות.

• ניקוי חלקי הפנים של מכשיר הכושר נדרש גם הוא. אם אינכם רוצים לבצע זאת לבד, תוכלו להיעזר באיש מקצוע מוסמך במכשירי כושר שינקה עבורכם את חלקי המכשיר.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

מתי נזקק לשירות של תיקון מכשירי כושר?

במקרים מסוימים, ולמרות שאנחנו מקפידים לתחזק את המכשיר ולנקות אותו, מתגלה תקלה. במקרה זה, הדבר הראשון שרצוי לעשות זה לחבר את המכשיר לנקודת חשמל אחרת בבית ולראות אם הבעיה היא בחשמל או במכשיר.

אם גם במקרה זה המכשיר אינו נדלק או מתפקד בצורה לא טובה, יש לכבות אותו ולנתק אותו מהחשמל, ולנקות אותו, כי לפעמים מדובר בלכלוך שנתקע. במקרים בהם הפעלת המכשיר מנקודת חשמל אחרת וניקיון שלו לא עוזרים, יש להזמין טכנאי מוסמך. חשוב שלא לנסות לפרק את המכשיר בעצמכם כדי שלא לגרום לו נזק חמור יותר או חלילה להיפצע. 

זקוקים לטכנאי הליכונים ומכשירי כושר אמין, מוסמך ומקצועי? אנו בקרדיו ספורט נשמח לעמוד לשירותכם ולטפל במכשיר הכושר שלכם באופן המקצועי ביותר כדי שתוכלו לשוב להתאמן בזמן הקצר ביותר! התקשרו לטלפון במספר 052-434-6194 וזכו למענה מקצועי ומהיר בכל הארץ.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן