כבלים למולטי טריינר

נקרעו לכם כבלים למולטי טריינר? לא יודעים למי לפנות? חייגו אלינו ונוכל לסייע גם לכם עם הקצאה של כבלים למולטי טריינר במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן.

מולטי טריינר הוא מכשיר כושר שבעזרתו ניתן לבצע מגוון רחב של פעילויות גופניות בבית או בחדר כושר. היתרון של המכשיר נובע מהשימוש בכבלים ייעודיים, שמפעילים גלגלת לעבודה על שרירי הגב והזרוע הקדמית ואפשרות לחיצת חזה לעבודה על שרירי החזה והזרוע האחורית. כמו כן, יש סוגים שונים של כבלים למולטי טריינר וכדאי להקפיד על תחזוקה נכונה שלהם כדי ליהנות מהמכשיר לאורך זמן.

כבלים למולטי טריינר עד לבית שלך

קרדיו ספורט מתמחים בתיקון ותחזוקת מכשירי כושר ומעמידים לרשותך שירות טכני אמין ומקצועי מהטובים בארץ. אנו נשלח את הכבלים למכשיר המולטי טריינר עד לביתך ונסייע לך למצוא את הפתרון המושלם לפעילות גופנית מאוזנת. המומחים שלנו ישמחו להסביר לך על הבדלים בין כבלים למולטי טריינר, לסייע לך להחליט מתי להחליף אותם ולתחזק את המכשיר עם ספריי סיליקון וציוד מתכלה.כבלים למולטי טריינר

תדירות החלפת כבלים

החלפת כבלים למולטי טריינר מתבצעת בהתאם לאופי ולתדירות השימוש. במכשיר מולטי טריינר ביתי ניתן להסתפק בהחלפת הכבלים אחת לכמה חודשים או אפילו שנים, בעוד בחדרי כושר מחליפים אותם בתדירות גבוהה יותר. כמו כן, בין החלפה להחלפה צריך לדאוג לשימון של הכבלים ולחיזוק כל שאר המרכיבים של המכשיר.

בחירת כבלים לפי סוג המכשיר

יש כמה סוגים של מכשירי מולטי טריינר ובכל אחד מהם משתמשים בכבלים בעלי מאפיינים שונים. מולטי טריינר קונבנציונלי יכלול גלגלת לעבודה על שרירי הגב והזרוע הקדמית, או משענת לעבודה על זרוע קדמית לצד פשיטת ברך בישיבה לעבודה על שריר הארבע ראשי. לעומת זאת, במכשיר מולטי טריינר מקצועי יהיו כבלים וגלגלות לתרגילים נוספים ולעבודה מגוונת בזוויות לא סטנדרטיות. הסוד הוא לבחור כבלים לפי סוג המכשיר ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי מקצוע.

מאפיינים של מכשיר מולטי טריינר

מכשיר מולטי טריינר מגיע בדרך כלל עם משקולות במשקל כולל של 90 ק"ג. יש בו שבע תחנות עבודה שבהן:

  • רצועות בטן וכתפיים
  • פולי עליון
  • פולי תחתון
  • דחיקת חזה
  • פרפר
  • כפיפות ופשיטות רגליים
  • רצועות יד ורגל

מבחינת מידות, מדובר על מכשיר ביתי באורך של כ-190 ס"מ, רוחב 120 ס"מ וגובה של 220 ס"מ. המידות עשויות כמובן להשתנות אך זה לא אמור להשפיע על אופי השימוש בכבלים ובציוד הנלווה.

שירותי ייעוץ לפני בחירת מולטי טריינר

בחירת מכשיר כושר או כבלים למולטי טריינר מחייבים התייעצות עם אנשי מקצוע שמכירים את הענף. התפקיד של אנשי מקצוע הוא להסביר ללקוח על הבדלים בין מכשירי כושר ולעדכן אותו לגבי הנחיות התחזוקה. אנשי מקצוע עם ניסיון גם יידעו מה נדרש עבור הפעלת מכשיר כושר ביתי, איך מתקינים אותו בבית הלקוח ומה עושים כאשר מתעוררת אחת מהתקלות הנפוצות.

תוספות למולטי טריינר מלבד כבלים

כבלים הם לא התוספת היחידה שמשדרגת את מכשיר המולטי טריינר. מלבד כבלים כדאי להזכיר ריפודים עבים ונוחים מחומר מונע הזעה, כיסא ומשענת ניתנים לכוונון וגלגלת אוקולון עם מסבים משומנים. כמו כן, בדגמים מסוימים ניתן להשיג כבלי פלדה עם ציפוי PVC לעבודה שקטה וחזקה.

הכבלים שהמכשיר שלך צריך

בקרדיו ספורט ברור עד כמה קשה לשמור על כושר ואנו יודעים שכל תקלה פוגעת בשגרה שלך. חיוג למספר 052-434-6194 ונוכל לסייע גם לך עם הקצאה מהירה של כבלים למולטי טריינר במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן.

רוצים לשמור איתנו על קשר גם לאחר היציאה מהאתר ולהמשיך לעקוב אחרינו? עשו לנו לייק עוד היום בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו !

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן