הליכון כושר

איך נראה אימון ביתי על הליכון כושר? מהן הטעויות הנפוצות שמבוצעות על הליכון כושר? מה מותר ואסור לאכול לפני האימון?

אימון ביתי על הליכון כושר יכול לסייע בשמירה על משקל גוף תקין ולמנוע השמנה. את האימון ניתן לבצע בכל מזג אוויר, בכל ימות השבוע וכחלק מדיאטה או אימוץ הרגלים נכונים לחיים בריאים. מצד שני, רק מעטים יודעים איך באמת אמור להיראות הליכון לאימון ביתי. הבעיה היא שבבית אין מדריך כושר שמלווה את השימוש בהליכון, לכן חשוב להכיר את כללי המפתח ולהשתמש בהם לבניית אימון אפקטיבי.

הליכון כושר שישדרג לך את האימון

קרדיו ספורט מציעים לך מגוון רחב של שירותים בתחום של התקנת, תיקון ותחזוקת מכשירי כושר. במסגרת סל השירותים נעניק לך ייעוץ ברכישת הליכון כושר ונספק עבורך שירות תיקון הליכונים במחירים הוגנים. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ואנו מספקים את השירות גם למוסדות, חדרי כושר, אולמות, בתי מלון ועוד. הגיע הזמן להציב את הבריאות בראש סדר העדיפויות ולהתחיל ללכת לכיוון האושר.הליכון כושר

מאפיינים של אימון ביתי על הליכון

המטרה של הליכון כושר היא להציב אתגר למערכת הלב והריאה, השרירים והגוף. בשביל זה צריך להקפיד על הליכה כאשר הראש במצב חופשי ועם סנטר כלפי פנים. הכתפיים אמורות להיות שמוטות מטה ומעט לאחור, בעוד הבטן אסופה קלות והגב זקוף. תנועות הידיים צריכות להיות משוחררות במהלך אימון על הליכון כושר ואורך הצעד תלוי באורך הרגל, אורך השרירים והיכולת האישית שלך לסובב ולהניע את האגן.

שיפור היעילות באימון ביתי

הליכון כושר הוא מכשיר אידיאלי שמאפשר הקפדה על סרגל מאמצים. סרגל המאמצים חשוב כי הוא מונע עומס על הגוף ונזקים בלתי הפיכים לשרירים או לעצמות. בשביל לשמור על סרגל מאמצים ולייעל את האימון צריך להשתמש בצורה נכונה בהליכון. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

  • נחתו על אמצע כף הרגל ולא על אצבעות הרגליים או העקב
  • שמרו את הידיים בגובה האגן ולא קרוב לחזה
  • הרפו את הידיים לאורך השימוש בהליכון
  • אל תפעילו לחץ על הזרועות, הצוואר או הכתפיים

מלבד האמור לעיל, יש לשים לב שבדגמים מסוימים של הליכון כושר ניתן להגדיר את הצג הדיגיטלי לבקרה ופיקוח. כך ניתן לעקוב אחר התקדמות הדרגתית לפי היכולת והקצב האישי ועם הזמן לעמוד ביעדים מאתגרים במיוחד.

טעויות נפוצות בשימוש בהליכון כושר

עוד דרך לשפר את היעילות של אימון על הליכון ביתי היא להכיר את הטעויות הנפוצות וכמובן להימנע מהן. ראשית, אין צורך לצעוד בצעדים גדולים ולא צריך לגרור את הרגליים על גבי ההליכון. שנית, אין שום סיבה לצעוד תוך כדי צפייה בטלוויזיה או קריאת עיתון כל עוד זה פוגע בתנוחת הגוף. התנוחה שלך תוך כדי השימוש בהליכון קריטית להשגת היעדים ולשמירה על מערכת השרירים והשלד.

אוכל לפני ואחרי אימון על הליכון

הליכון ביתי מעלה את הסיכוי לביצוע פעילות גופנית כי הוא נמצא בהישג יד. עם זאת, הזמינות לא באה על חשבון תפריט נכון ומאוזן. לא מומלץ לאכול מרכיבי מזון שפוגעים בכושר הגופני אלא להגביר את מאגר הסוכר בכבד ובשריר. אחרי האימון ניתן לצרוך ארוחה מאוזנת עם חלבונים ולשתות מים שישיבו לגוף את מאגר הנוזלים.

הולכים אתך מהרגע הראשון!

רוצים לשפר את הכושר הגופני ולא ברור לך מאיפה להתחיל ואיזה מכשיר מומלץ לך לרכוש? המומחים של קרדיו ספורט מחכים לך עכשיו במספר 052-434-6194 כדי ללוות אותך מהצעד הראשון על הליכון כושר ביתי, נשמח לייעץ, להתאים לך מכשיר ואף להתקין את המכשיר!

רוצים לשמור איתנו על קשר גם לאחר היציאה מהאתר ולהמשיך לעקוב אחרינו? עשו לנו לייק עוד היום בעמוד הפייסבוק הרשמי שלנו !

 

סגירת תפריט
WhatsApp chat
דילוג לתוכן