טכנאי מכשירי כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כל מכונה וכל מכשיר זקוקים מעת לעת לתיקונים. כפי שצריך לפעמים לתקן מחשב או לתחזק מכונית, כך גם מכשירי כושר פופולריים. מכשירים כדוגמת אופני כושר, אליפטיקלים או הליכונים משוכללים זקוקים מדי פעם לתיקון, החלפה של חלק או תחזוקה. אם דרוש לכם טכנאי מכשירי כושר מיומן ומנוסה לצורך טיפול במכשיר ביתי או עבור מכון כושר או אולם ספורט, קרדיו ספורט זה המקום. מגיעים אליכם ומבצעים תיקונים ותחזוקה בשלל מכשירים. מתקנים, מתחזקים ופותרים כל תקלה בציוד כושר, לקהל ביתי או מוסדי, בשלל אזורים גיאוגרפיים ובמיומנות מקצועית ללא שום פשרות.

טכנאי מכשירי כושר

הסוד למכשיר כושר מעולים לאורך זמן 

אם רכשתם מכשיר כושר איכותי במיטב כספכם, אתם בוודאי מצפים שהוא ישמש אתכם זמן רב ללא תקלה. בזכות מכשירים מקצועיים, אפשר להתמיד בריצה ששורפת המון קלוריות, קל יותר להתמיד עם חיזוק השרירים וחיטוב הגוף שתורמים להרגשה נהדרת וביטחון עצמי ראוי לציון. הרצון שלכם לעסוק בספורט למען בריאותכם, לטובת הכושר שלכם או לצורך חיטוב הגוף לא רק מובן אלא גם ראוי להערכה. אבל טכנאי מכשירי כושר מבקש להדגיש כי על מנת להפיק יותר מהמכשיר, צריך לשים לב לסוד הבא. 

ציוד איכותי לספורט יהיה בדרך כלל חזק ועמיד מאוד. יחד עם זאת, קרוב לוודאי שזהו גם מכשיר שמכיל חלקים זזים, גלגלי שיניים או מנועים, קפיצים או חיישנים, צגים משוכללים או מרכיבים אלקטרוניים. כל מכשיר שמכיל מרכיבים כאלה ומשמש לפעילות גופנית בעצימות גבוהה זקוק לתחזוקה שוטפת. אם תיקחו את העניינים לידיים ותקפידו על תחזוקה רצויה (היא לא גוזלת זמן רב, אל חשש), תקבלו מכשיר שישמש אתכם היטב ולאורך הרבה מאוד זמן.

בצורה כזאת, שיעור התקלות ירד למינימום ובין ביקור של טכנאי לבין ביקור נוסף, תעבור תקופה ארוכה של אימוני הליכה, ריצה, כושר או חיטוב, ללא אירועים בלתי צפויים. עם רכישת המכשיר ומדי כמה חודשים עיינו היטב בחוברת של היצרן או זו שמסר לכם היבואן. לפי הצורך, בכל פעם שמתבקש, שמנו חלק כזה או אחר. בכל פעם שצריך, חזקו בורג או אום או כל מרכיב שהתרופף. שימון של רצועות הליכון, לדוגמא, יפחית את הבלאי וימנעו התחממות עד כדי שחיקה. 

תיקון חיישנים ותקלות חשמל כהרף עין 

מכשירי כושר שפועלים על חשמל, כגון הליכונים, הם מערכת משוכללת ומשומנת של כל מיני מרכיבים. תחת למכסה המנוע תמצאו הרבה מאוד כוחות סוס שבזכותם אתם/ן יכולים לרוץ כמה שרק תרצו, בקצב הרצוי לכם. עוד תמצאו בתוך המכשיר מיסבים, חיישנים, רצועות, צג משוכלל, כרטיס אלקטרוני רגיש, חיווט חשמלי ועוד. אם נתקלתם במכשיר באיזו שהיא תקלת חשמל, אל תנסו להתעסק בזה אם אתם לא יודעים בדיוק מה אתם עושים. טיפול בחשמל "חי" עלול לגרום להרבה נזקים תחת הידיים הלא נכונות.

טכנאי מכשירי כושר יוכל לטפל בכל תקלות החשמל שגורמת לקצר או שמונעת מהמכשיר להידלק. הטכנאי יוכל לזהות, לאתר, לגלות ולתקן תקלה בחיישנים או בעיות חשמל כהרף עין. בזכות חלפים זמינים התואמים את סוג המכשיר שיש ברשותכם, עד מהרה תוכלו לחזור לשגרת האימונים היומית או השבועית שלכם. שמרו על הבטיחות ואת תקלות החשמל או תקלות המנוע השאירו בידיים מיומנות!

התיקונים הנכונים בזמן הנכון 

מולטי טריינרים והליכונים הם מבין המכשירים הכי נפוצים לפעילות גופנית, בבית או במכון. לכל מכשיר קיימים תקלות מסוג אחר וכאשר מזמינים טכנאי מכשירי כושר, מוודאים קודם כל שהוא בקיא ומכיר את סוג המכשיר שהתקלקל או ניזוק. טכנאי מיומן ומנוסה מגיע עם ציוד רב ומכשירים לתיקונים, על הצד הכי בטוח ונכון. טכנאים מסוגלים בצורה כזאת לגשת לתיקוני צגים חשמליים או החלפת כרטיסים אלקטרוניים פגומים מרוב שימוש. הם יכולים להחליף כבלים שנקרעו ו"להעמיד על הרגליים" מכשיר שהתגבר על תקלות נוספות. במידה והתקלה נובעת משימוש לא נכון, בקשו מהטכנאי בסוף הביקור ללמד אתכם מה ניתן לעשות להבא, על מנת שתקלה כזאת לא תחזור. 

טכנאי ערני, זה מה שדרוש לכם 

בזמן עיסוק בספורט, כדאי מאוד להיות ערניים למען בטיחותכם ולמען השגת התוצאות הטובות ביותר. פעילות ספורטיבית בזמן עייפות או טשטוש יכולים להיגמר בפציעה, איש לא רוצה בכך. אך גם כאשר מזמינים טכנאי מכשירי כושר, נדרשת ערנות. הערנות שלכם תוכל להבטיח שהתיקון מבוצע היטב וכראוי. הערנות של הטכנאי תבטיח שהוא יסרוק ויבדוק את המכשיר מכל הכיוונים ועל הצד הכי מעמיק.

אם מפספסים איזו תקלה או שחיקה, אם איזה מרכיב מתחיל להתקלקל או להחליד, צריך עין מיומנת כדי להקדים את התיקון לפני שיגיע הקלקול הבא. בכל פעם שאתם מזמינים טכנאי, אל תספקו בתשובה ש"יהיה בסדר". עדיף להשקיע עוד כמה רגעים ועוד טיפה מאמץ. רוצים להמשיך להתאמן בקצב שלכם, בזמן שלכם, בכיף שלכם? תחזוקה תקופתית בשילוב טכנאי משקיען וערני שיתקן ויתגבר על כל תקלה, זו כל התורה על רגל אחת.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן