מכשירי כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

טיפים לקניית מכשירי כושר לבית

מספר האנשים המחזיקים בביתם מכשירי כושר דוגמת מסלול ריצה (הליכון), אופני חדר כושר וכו' נמצא בעלייה מתמדת בישראל ובעולם המערבי כולו. הסיבות לכך ברורות – אורח החיים המודרני מכתיב סדר יום עמוס ולחוץ, אשר אינו משאיר יותר מדי זמן ל"מטלות" חשובות כמו שמירה על כושר גופני, אשר הכרחית כמובן לבריאות ותורמת משמעותית להרגשה של חיוניות ונמרצות. כאשר היום שלנו מלא מבוקר עד ערב בעבודה, לימודים, דאגה לחיי המשפחה וכו', הרבה יותר נוח למצוא במהלך היום כמה נקודות זמן בהן "קופצים" למרפסת או לחדר מסוים בבית בו יש מכשיר כושר, מאשר להתחיל ולפנות חלונות בלו"ז על מנת ללכת לחוגים או לחדר הכושר.

מכשירי כושר

עבור מי שמתעניין ברכישת מכשיר כושר לביתו, להלן מספר נקודות בסיסיות וחשובות שכדאי לשים אליהן לב בטרם מבצעים את הרכישה.

להתחיל בלהגדיר לעצמכם מהו סוג הציוד הרצוי

לפני שמתחילים בבירור מחירים ובדיקות שונות, כדאי לנסות ולהבין איזה סוג של ציוד כושר הוא המתאים ביותר עבורכם. זאת כדאי לעשות בשני שלבים – קודם כל, הגדירו לעצמכם מה הכי "דחוף" מבחינת הכושר ומצב הגוף שלכם – פיתוח סיבולת לב ריאה? חיזוק שרירים מסוימים? עבודה על יציבה ותנועה נכונה? כך תצמצמו את טווח סוגי הציוד השונים הרלוונטיים עבורכם. השלב השני הוא לגשת למכון הכושר ולנסות את המכשירים הרלוונטיים בעצמכם, תוך התייעצות עם מדריכי הכושר במקום. עדיף שלא לקנות מכשיר שלא ניסיתם קודם לכן

תחזוקה ותיקון מכשירי כושר

חשוב לדעת מראש כי ציוד כושר מסוגים מסוימים דורש תחזוקה שוטפת מסוימת, ותיקון על ידי אנשי המקצוע המתאימים. אין זה בהכרח אומר כי מדובר בטרחה גדולה במיוחד או בהוצאות גבוהות במיוחד, אלא רק שצריכים להיות מודעים לכך שתחזוקה שוטפת בסיסית תאריך משמעותית את אורך החיים של המכשיר, ותחסוך לכם הרבה כסף. לדוגמה, נניח ורכשתם מסלול ריצה או הליכון. תחזוקה שוטפת מדי כמה שבועות תמנע את רובן המכריע של התקלות החמורות. במידה וכן התגלתה תקלה במכשיר, תיקון מסלול ריצה על ידי איש מקצוע המתמחה בתיקון מכשירי כושר (בניגוד לטכנאי תיקונים כללי) מבטיח לא רק כי המכשיר אכן יתוקן בצורה טובה שתחזיק מעמד לאורך זמן אלא גם כי המכשיר באמת יפעל כהלכה, ולא יסכן אתכם כאשר אתם משתמשים בו. לכן, גם אם זה יעלה טיפה יותר, חשוב לעבד עם אנשי המקצוע המתמחים בתחום זה, ולא עם כל מי שטוען שהוא יודע לתקן גם ציוד כושר, בנוסף למיליון סוגי מכשירים אחרים.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

האם מכשיר זה יהיה רלוונטי גם כאשר נתקדם?

אם בקניית מכשיר הכושר המטרה שלנו היא להתקדם אל עבר יעדים מסוימים, לשפר את היכולות שלנו וכו', כדאי לחשוב האם אותו מכשיר אכן יהיה רלוונטי גם לאחר שנתקדם, ונרצה להציב יעדים חדשים? מכשירי כושר מסוימים, דוגמת מסלול ריצה או הליכון, ישמשו אותנו גם בעוד שנים, לא משנה כמה נתקדם וכמה היעדים שלנו יעלו. מכשירים אחרים דוגמת סוגים מסוימים של מכשירי כוח וכו', עלולים להפוך לבלתי רלוונטיים בנקודה מסוימת.

היכן ימוקם המכשיר?

שאלה שחשוב לקחת בחשבון היא – האם יש לנו מקום בבית למכשיר זה כך שיהיה נוח להשתמש בו? לפני שאתם רוכשים מכשיר וודאו בדיוק את המידות שלו וכי יש לכם מקום ייעודי בבית עבורו. חשוב שזה יהיה מקום בו נוח להתאמן, שכן במידה ויהיה צפוף באותו חלק של הבית, סביר להניח שמכשיר לא יהיה יותר מדי בשימוש, ולא יחזיק מעמד יותר מדי זמן אצלכם.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן