כיצד לתחזק הליכון כושר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

בבתים הפרטיים או בחדרי הכושר השונים, הליכון כושר הוא ללא ספק אחד מהכוכבים המרכזיים בתחום השמירה על כושר – ומספק נתיב נוח, יעיל ואיכותי לחיזוק מערכות הגוף השונות. וכדי שנוכל ליהנות מההליכון שלנו למשך שנים רבות – הבה נלמד כיצד לתחזק הליכון כושר – ועל מה כדאי להקפיד במיוחד.

כיצד לתחזק הליכון כושר

ראשית, מדוע הליכון כושר הוא כה נפוץ?

הליכון כושר הוא מכשיר פופולרי ונפוץ מאוד לשימוש ולא בכדי. באמצעות מתקן אחד ניתן לתרגל הליכה וריצה תוך שליטה במהירות ובשיפוע בתוך חדר הכושר – ואפילו בנוחות המושלמת של הבית. אימוני הריצה וההליכה העושים שימוש בהליכון עשויים לסייע משמעותית בשריפת תאי השומן בגוף, לחיזוק הסיבולת הקרדיו-וסקולרית ולהצרת ההיקפים ושמירה על מסת גוף תקינה. לא משנה מה תנאי הסביבה בחוץ, בנוחות הבית או בחדר הכושר הממוזג והנוח, ניתן להתאמן בכל עת וליהנות מכל היתרונות שמציע המכשיר.

מהי חשיבות תחזוקה נכונה של ההליכון?

רובנו יודעים כיצד להשתמש בהליכון כושר, אך לא רבים מאתנו יודעים כיצד לתחזק הליכון כושר כך שתישמר תקינותו לפרק זמן ממושך ככל הניתן. ללא תחזוקה ראויה באופן שוטף, עשוי המכשיר לפעול בצורה לא תקינה ובסופו של דבר לצאת לחלוטין מכלל שימוש.

אז, איך עושים זאת בפועל?

על-מנת ליהנות מאימון בטוח, נוח וללא הפרעות, חשוב שפעולות התחזוקה הראויות ייעשו באופן קבוע. בהתאם לכך, ריכזנו עבורך עקרונות יסוד מרכזיים – שיסייעו לך ללמוד כיצד לתחזק הליכון כושר – ולוודא שהטכנאים המגיעים לטפל בהליכון שלך אכן מקפידים עליהם בכל ביקור לצרכי תיקונים ותחזוקה.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

הישמעות להוראות היצרן

חשוב מאוד לקרוא בעיון את הוראות השימוש והתחזוקה של ההליכון שהגיעו מהיצרן ולשמור עליהן היטב. שימוש נכון ואחראי כפי שהיצרן ייעד למכשיר תבטיח אורח חיים ארוך ותימנע תיקונים יקרים.
במידה וישנה תקלה כלשהי במכשיר, יש להפסיק את השימוש ולפנות מיד לאיש מקצוע מורשה בעל ניסיון בהליכוני כושר מטעם חברה מקצועית ומבוססת, המשתמשת אך ורק בחלקי החילוף המקוריים והמתאימים להליכון שלך.

שימון המנגנון

במכשיר ההליכון קיימים חלקים נעים רבים – וכדי להבטיח פעולה בטוחה וחלקה של המכשיר, יש לדאוג לשימון קבוע ותכוף שלו. אלו כמה דברים שחשוב לדעת על שימון ההליכון.

אופן השימון

  • לפני תחילת תהליך השימון, יש לוודא כי המכשיר מנותק מנקודת החשמל.
  • לאחר מכן, יש להרים את הרצועה ולרסס את חומר השימון בשכבה אחידה על האזורים המוגדרים לכך בהוראות היצרן.
  • לאחר השימון יש להפעיל את מכשיר ההליכון ולהניע את הרצועה על-מנת שחומר השימון ייספג כראוי. פרק הזמן להפעלה זו מצוין גם הוא בהוראות היצרן.

תכיפות השימון

את פעולת התחזוקה הזו יש לעשות אחרי כל 15 שעות או פעילות של ההליכון או כל שלושה שבועות – המוקדם ביניהם. בהקשר זה, להלן טיפ נוסף: מדי פעם מומלץ להרים את הרצועה ולמשש אותה מלמטה. במידה והמרקם שלה מחוספס, מומלץ לספק לה שימון נוסף.

סוג חומר השימון

כדי לשמור על תחזוקה בטוחה ונכונה, חשוב מאוד לוודא כי משתמשים בחומר השימון המתאים והבטוח ביותר לשימוש לתחזוקה ההליכון. לכן, יש לוודא כי השימון נעשה על-ידי תרסיס שמן סיליקון להליכון האופטימלי ובטוח לשימוש עבור רצועת ההליכון. שמן הסיליקון אינו יקר מאוד – ומגיע גם נטול ריח על-מנת לשמור על ריח נעים בחדר הכושר או בבית.

כיוונון הרצועה

במהלך השימוש, עשויה הרצועה לזוז לאחד הצדדים ולאבד את האיזון. במידה ותזוזה כזו מתרחשת, יש לאתר את הברגים הממוקמים בחלקו האחורי של ההליכון ולבצע כיוונון בהתאם. מומלץ במקרים אלו לפנות לאיש מקצוע שיסייע לך לבצע את הכיוונון בצורה מדויקת ובטוחה.

שירותי תחזוקה בכל חלקי הארץ

קרדיו ספורט פועלת שנים רבות בתחום תחזוקת ותיקוני מכשירי כושר וצברה ידע מקצועי רב תוך שמירה על התקנים הבין-לאומיים הקפדניים ביותר – ובאמתחתה קיימים הכלים והניסיון הנדרשים לביצוע התיקון והתחזוקה השוטפים של ההליכון שלך. צוות הטכנאים של קרדיו ספורט יעניק לך שירותי תחזוקה שוטפת בזמנים קבועים – או יספק מענה מידי לתיקוני חירום בכל נקודה בארץ.

לשמירה מיטבית על מכשירי הכושר שלך נציגינו ממתינים לפנייתך ממש עכשיו.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן