הליכון YORK לעומת הליכון VO2

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

בחירה של הליכון היא בחירה משמעותית, כיוון שמדובר במוצר לא זול. מבין שלל מותגי וסדרות ההליכונים, York ו- VO2 נחשבים למצטיינים. לפניכם השוואה שבוצעה בין שני הליכונים מוכרים ומומלצים. על פניו נדמה שלכל ההליכונים יש את אותם הנתונים, המאפיינים והתכונות, אך נדרשת בחינה מעמיקה של הפונקציות והאפשרויות כדי לוודא שההליכון בו בוחרים הוא המותאם ביותר עבורכם.

הליכון YORK לעומת הליכון VO2

הליכון York

York הוא מותג הליכונים שנחשבים לטובים, איכותיים, מומלצים וכאלה שיתאימו לכל מטרה. להלן רק חלק מהתכונות והיתרונות של ההליכונים ולמה הם אכן עשויים להימצא כמתאימים ביותר עבור לא מעט משתמשים –

• קהל יעד – היתרון הגדול ביותר הוא שהליכוני הסדרה מתאימים ברובם גם למשתמשים שנחשבים לכבדי משקל, מה שלא תמיד קיים בהליכונים אחרים. אפשר להשתמש בהליכונים עד משקל גוף של 170 ק"ג.

• נתונים טכניים – מסלול ההליכה ארוך (בדגמים מסוימים עד 150 ס"מ) ונוח ומאפשר צעדים גדולים גם למשתמשים גבוהים. המסלול מצויד בבולם זעזועים כפול, מה שנחשב לחידוש טכנולוגי בתחום והוא ממוקם במרכז מסילת ההליכה. ההליכון מגיע למהירות של 18 קמ"ש ולשיפוע שדורש מאמץ טוב ומפעיל את כל השרירים.

• מערכת הבקרה כוללת 12 לחצנים קלים למגע ותפעול שאחראיים על כל ההפעלה של ההליכון – מד דופק חוטי ואלחוטי, שינויים מיידים במהירות או בשיפוע, בחירת תוכנית אימון, שעון עצר ומדידת מרחק. בנוסף ישנם שני מאווררים ששולחים רוח קלה אל פלג גופו העליון של המשתמש. ללוח הבקרה ניתן לחבר שני זוגות אוזניות להנאה והעברת הזמן בנעימים.

• מחירים – טווח המחירים של הליכוני הסדרה רחב ואפשר למצוא אותם במבצעים שונים. הטווח נע בין 3000 ₪ להליכונים הפשוטים והקצרים יותר לבין 5000 ₪ ואף יותר עבור ההליכונים המתקדמים ומשופעי האפשרויות והפונקציות.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

הליכון VO2

מסלולי הריצה של VO2 נחשבים גם הם לנוחים, מתקדמים, חשמליים ואיכותיים מאד. טווח המחירים שלהם נמוך יותר מאלה של York, למשל, מה שהופך אותם גם למבוקשים מאוד. להלן סקירה של מה שאפשר למצוא בהם –

• קהל המשתמשים – כל אחד שמחפש ביצוע פעילות גופנית על בסיס קבוע בתוך הבית שלו יכול למצוא מענה הולם ומתאים בהליכונים של VO2. יתרה מכך – מסלולי ההליכה ניידים וניתן להעביר אותם בקלות מחדר לחדר או מאזור אחד לאחר בבית. מגבלת המשקל עומדת על 120 ק"ג.

• מפרט טכני – ההליכונים מצוידים במנוע חזק ואיכותי שמאפשר בחירה בין מהירויות שונות, שיפוע משמעותי שמעצים את הפעילות הספורטיבית וכמובן מזין את הפונקציות שאפשר לבחור מתוכן במסך הבקרה. המסילה ארוכה ורחבה ונוחה ליציבה. ניתן להגיע למהירות של 16 קמ"ש, שיפוע של 15% ליצירת אפקט הליכה בעלייה ושלל פונקציות שכלולות בלוח הבקרה של המכשיר.

• בין הפונקציות שניתן לבחור מהן אפשר למצוא 9 תוכניות אימון מובנות, מדידת לחץ דם, דופק ומספר צעדים, מדידת מרחק ההליכה או הריצה ומד שריפת קלוריות. מנוע חזק של 7 כ"ס גורם לכל אלה לעבוד בצורה מושלמת והרמונית.

• מחירים – באופן כללי, המחירים נוחים ומשתלמים מאוד ולכן ההליכונים האלה מבוקשים ונפוצים בקרב מבצעי הפעילות הגופנית על בסיס קבוע. טווח המחירים נע בין 2000 ל- 4000 ₪ ובכל דגם יתברר במהרה שההשקעה הייתה טובה ונבונה ויש תמורה טובה למחיר ששולם.

כיצד בוחרים?

אם המחיר הוא הפקטור עבורכם, ואתם מחפשים הליכון טוב ואיכותי, אז הליכוני VO2 יתאימו לכם. אם מידות גופכם דורשות מסלול כבד וחזק יותר, או שאתם מתכננים אימונים מעצימים וחזקים, תוכלו למצוא את מבוקשכם בין סדרת הליכוני York.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן