הליכון או מולטי טריינר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

מי שרוצה להתחיל לבצע פעילות גופנית על בסיס קבוע אצלו בבית עלול למצוא את עצמו ניצב אל מול התלבטות גדולה ומורכבת שקשורה בבחירה של מכשיר הכושר שהכי כדאי לו לרכוש לבית. הדילמה מתמקדת בדרך כלל בהליכונים ובמכשירי המולטי טריינר ולכן חשוב מאוד להכיר את שני הסוגים לפני שמקבלים את ההחלטה.

אמנם כיום שוק מכשירי הכושר מציע שלל דגמים וסוגים ובשל כך גם המחירים כדאיים, נוחים ומשתלמים, אך למרות זאת מומלץ לבחון לעומק את המאפיינים והתכונות של כל מכשיר ומכשיר בטרם מקבלים את ההחלטה באיזה מהם לבחור. הסיבה היא, שכל מכשיר מתאים לסוג מסוים של מטרות.

הליכון או מולטי טריינר

מה זה הליכון ומה עושים איתו?

כשמו כן הוא – המכשיר מבוסס על הליכה או ריצה בקצבים שונים תוך כדי האפשרות לשיפוע במסלול ההליכה. כיום, מהירות ההליכונים מגיעה עד 10-12 קמ"ש מה שהופך אותם למתאימים מאוד בשלל מקרים ומצבי אימון. ההליכונים כיום מתקדמים ומשוכללים, מאפשרים להתבסס על רשת האינטרנט ומציעים פונקציות מגוונות ומדדים שחשוב למתאמן לדעת במהלך האימון – מד דופק, קלוריות שנשרפו, מרחק הריצה או ההליכה והמהירות.

אפשר (וכדאי) לחבר אוזניות ולהקשיב למוזיקה נעימה או למקם את ההליכון מול הטלוויזיה וכך ליהנות מאימון איכותי שגם יעבור מהר. טווח המחירים של ההליכונים מגוון מאוד אך הממוצע עומד על כ- 2000 ₪. חשוב לציין, שפעולת ההליכה נחשבת לבריאה ביותר גם עבור מי שלא מחפש לרדת במשקל אלא שואף לאורח חיים בריא, ולכן הכנסת הליכון לבית לא מחייבת שגרת אימונים קבועה. כל שימוש בו, יעשה טוב.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

מה אפשר לעשות עם מולטי טריינר?

גם כאן – כשמו כן הוא – המולטי טריינר כולל בעצם כמה מכשירים ואביזרים והוא מאפשר למתאמן לבצע סוגים שונים של תרגילים ואימונים בקבוצות שרירים שונות או באזורים שונים בגוף. אפשר בעצם לומר שמכשיר הכח הוא כמו חדר כושר שלם רק בקטן, וכשמכניסים אותו הביתה – אפשר לבצע שלל אימונים ולהגיע גם להישגים טובים מאוד. המכשיר מתאים במיוחד למי שההליכון עלול דווקא לשעמם אותו בשל חוסר הגיוון בין האימונים.

במולטי טריינר אפשר כל פעם לבצע אימון אחר, לעבור בין תרגילים ואזורי גוף שונים וכך לאפשר מנוחה לשרירים אלה ומאמץ לשרירים אחרים. מכיוון שמדובר במכשיר שכאמור משלב כמה מכשירים ביחד, טווח המחירים רחב מאד אך עדיין אפשר למצוא גם מולטי טריינר במחירים כדאיים הנעים סביב 2000-3000 ₪ – סכום שלבטח יתברר כנוח ומשתלם יותר מרישום לחדר הכושר. מולטי טריינר מתאים במיוחד למי שמעוניין לחזק את השרירים, או בשפה הרווחת – "לנפח את עצמו".

איך לבחור בין הליכון למולטי טריינר?

מכיוון שמדובר במכשירים שונים במהות ובמטרות השימוש שלהם – אין ספק שעל מנת לבחור מבינם צריך להעמיק בתכונות והמאפיינים שלהם וכמובן להגדיר את המטרות של האימון. יש את מי שהליכה נוחה וטובה עבורו ולכן ההליכון יתאים לו יותר ויש את מי שמעדיף לחזק כמה קבוצות שרירים במקביל – ואז המולטי טריינר יהיה המכשיר הנכון עבורו. בכל מקרה, ישנן חברות מובילות בתחום מכשירי הכושר, ומהן מומלץ לקנות הליכון או מולטי טריילר – York או VO2 שמציעות מבחר דגמים.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן