הליכונים מומלצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

הליכונים מומלצים לבית

אנשים רבים מאמצים כיום אורח חיים בריא ומשתדלים להקפיד גם על שגרה של פעילות גופנית קבועה. יש את אלה שיעדיפו לרכוש מנוי לחדר הכושר, ויש את מי שיעדיפו להתאמן בבית, בנוחות ובזמן שלהם, או שלא רוצים להתחייב למנוי שנתי כמו שמבקשים כיום במרבית חדרי הכושר.

בדיוק עבורם ישנם שלל מכשירי כושר ביתיים כדוגמת הליכונים, שנחשבים ליעילים מאוד בתרומה לבריאות ולשמירה על משקל תקין. על מנת לבחור את ההליכון הטוב והמתאים ביותר לצרכים והדרישות – חשוב לשים לב למפרט הטכני שלו ולהכיר את התכונות שכדאי שתהיינה בו. אילו הליכונים יש כיום בשוק ומה צריך לדעת לפני שקונים הליכון?

הליכונים מומלצים

הליכון מדגם York 45543

חברת York היא חברה מוכרת ומובילה בעולם ההליכונים, הציוד לחדרי כושר וציוד לפעילות גופנית ביתית. ההליכון מהדגם הזה נחשב למבוקש ונמכר ולא בכדי – הרוחב שלו הוא 70 ס"מ כך שהוא עשוי להתאים גם לאנשים בעלי מבנה גוף רחב ואורך המסלול שלו 150 ס"מ. מדובר במרחב לא קטן של תנועה, שמתאים גם לריצה וגם להליכה ולכן ההליכון מתאים מאוד לאוכלוסיות מתאמנים רבות. מבחינת התצוגה אפשר לראות בה את מד הדופק של המתאמן, כמה קלוריות שרף במהלך האימון וכמובן מדידות של מרחק ומהירות. יש בו אפשרות של שיפוע מכאני על מנת להעצים את האימון ולהביא את המתאמן לכדי מאמץ גדול יותר.

הליכון מדגם VO2 Pro745

גם VO2 היא חברה ששמה הולך לפניה בעולם מכשירי הכושר הביתיים והמקצועיים כאחד. ההליכון מהדגם הזה מתאים מאוד למתאמנים ביתיים – מתחילים ומתקדמים כאחד. הרוחב שלו גדול אפילו יותר מהדגם הקודם – 76 ס"מ ואורך המסלול 122 ס"מ. ההליכון מצויד במפסק ביטחון שעוצר באופן מידי את הפעולה ואת סיבוב הרצועה. בצג הדיגיטלי המתקדם והידידותי לשימוש אפשר למדוד את מרחק ההליכה או הריצה, את זמן האימון ואת מספר פעימות הדופק. ההליכון מתאים למתאמנים שמשקלם עד 120 ק"ג כך שהוא מתאים גם לכבדי משקל ולבעלי מבנה גוף רחב.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

הליכון Spirit CT80

הליכון שנחשב לטוב מאוד ומומלץ על ידי מאמני כושר אישיים וגם כאלה שעובדים בחדרי כושר. עם מסלול של 127 ס"מ גם אנשים גבוהים במיוחד ירגישו עליו בנוח ויידעו שהצעדים הגדולים שלהם נלקחו בחשבון. אפשר למדוד בו מרחק ומהירות הליכה או ריצה, יש בו מד דופק מובנה ואפשר לבדוק על הצג הדיגיטלי כמה קלוריות נשרפו במהלך האימון. המהירות המקסימלית בו מגיעה לכדי 16 קמ"ש, מה שמאפשר אימון במהירות גבוהה וריצה לכל דבר ועניין. על מנת להעלות את הרמה של האימון אפשר לעשות שימוש בשיפוע של 12% ובזכותו להזיע קצת יותר. ההליכון מומלץ ונוח מאוד לשימוש עבור מתאמנים בכל גיל.

לסיכום – מה חשוב לדעת לפני שקונים הליכונים?

ההליכונים המומלצים הם כאלה שמותאמים לאוכלוסייה מגוונת – לאנשים גבוהים אשר זקוקים למסילה ארוכה וגם לאנשים כבדים או רחבים אשר זקוקים למסילה רחבה, וכל זאת על מנת לשמור על אימון בטוח, נוח ומשוחרר, ללא חשש מנפילה. בנוסף, בהליכונים אלה תמצאו פונקציות דיגיטליות שיעשירו את האימון שלכם ויגרמו לו להיות אפקטיבי. והכי חשוב – מדובר במותגים, וככאלה, הבטיחות של המתאמנים היא מעל הכל.

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן