מנוי לחדר כושר לעומת מכשירי כושר לבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

פעילות גופנית בבית או מנוי לחדר כושר?

בשנים האחרונות עולה המודעות בכל הקשור לפעילות גופנית ולספורט. מספר מכוני הכושר בארץ גדל, לצד מספר המתאמנים הביתיים. במקביל, ניתן לראות עליה במודעות בכל הקשור לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא, עם יותר ויותר מזון בריא ופחות מזון תעשייתי. הרבה אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים בין מנוי לחדר כושר לבין רכישה של ציוד כושר ואימונים ביתיים. כמו בכל דבר, לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות לצד חסרונות. בואו לבדוק מה הכי כדאי לכם.

מנוי לחדר כושר לעומת מכשירי כושר לבית

מנוי לחדר כושר – יתרונות וחסרונות

מנוי לחדר כושר הוא ללא ספק החלטה נכונה עבור מי ששואף לאורח חיים בריא ולמשקל גוף תקין. היתרונות במנוי לחדר כושר הם ברורים – סוגים רבים של מתקני כושר, אשר מאפשרים לעבוד על שרירים שונים בגוף, וכן מכשירים לפעילות אירובית כמו אופניים והליכון ומכשירים לפעילות אנאירובית שעובדים על השרירים. לצד אלה, מכוני כושר רבים מציעים גם חוגים לעיצוב הגוף ולשריפת קלוריות מואצת כמו פילטיס, יוגה, קיקבוקס וספינינג. עבור הרבה אנשים, העובדה ששילמו לחדר הכושר מהווה דירבון להגיע ולהתאמן.

מצד שני, ניתן ללא ספק גם למנות חסרונות לחדר הכושר – תשלום חודשי גבוה יחסית שעומד על ממוצע של 250 ₪ בחודש, עם אפשרויות ביטול שלא תמיד נוחות. בנוסף, שעות הפתיחה של חדר הכושר הן מוגבלות ולא מתאימות לכל אחד, לצד העובדה שבחדרי כושר רבים יש עומס מתאמנים, מה שמשפיע על זמינות המכשירים מצד אחד, ועל הנוחות להתאמן לצד אנשים רבים מצד שני.

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

רחפו עם העכבר מעל הקופסא והתשובה תתגלה

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
לחץ להזמנת טכנאי

כמה מהר יכול להגיע טכנאי מכשירי כושר עד הבית שלכם?

לחץ על האייקון של הבית והתשובה תתגלה מבלי לעבור דף

בקרדיו ספורט טכנאי מגיע עד אלייך הביתה במהירות הבזק!

הזמן עכשיו טכנאי מומחה לתיקון מכשירי כושר
התקשר להזמין טכנאי

מכשירי כושר לבית – יתרונות וחסרונות

מכשירי כושר לבית הפכו בשנים האחרונות לדבר פופולרי מאוד. כיום, תוכלו לקנות לביתכם כל מכשיר כושר שתראו במכון – הליכון, אופניים, אליפטיקל, מולטי טריינר ועוד. היתרונות ברכישה של מכשירי כושר לבית ואימון ביתי הם ברורים – אתם יכולים להתאמן בזמן שתרצו מבלי להיות מוגבלים. בנוסף, ידוע שמכשיר כושר בבית משפר את אורח החיים של כל המשפחה, וגורם לכך שכמעט כולם בוחרים להתאמן לפחות פעמיים בשבוע. הזמינות של המכשירים מאפשרת להשתמש בהם בתדירות גבוהה יותר, והעובדה שהם נמצאים בסביבה הפרטית שלכם תורמת לכך שהאימון אפקטיבי ומשוחרר יותר.

מנגד, גם במקרה זה ישנם חסרונות. עלות מכשיר כושר ביתי כדוגמת הליכון או אליפטיקל יכולה להסתכם במחיר של 3,000 ₪, שזהו בערך המחיר השנתי של מנוי. אמנם מדובר במכשיר שנשאר אצלכם ולא במנוי מתחדש, אך במקרה זה – זהו מכשיר בודד, לעומת חדר כושר שמציע מגוון מכשירים. עבור מי שמתאמן בבית, נדרשת משמעת עצמית גבוהה. אמנם המכשיר ממוקם בביתכם, אך לא תמיד יש את החשק לקום ולהתאמן, וזאת בניגוד לחדר כושר לו אתם משלמים מדי חודש וצריכים להצדיק את התשלום.

אז כיצד מחליטים?

אם אתם זקוקים למסגרת תומכת או שאתם אוהבים את הדרייב שנמצא בחדרי הכושר – מנוי לחדר כושר יהיה אפקטיבי יותר. אם אתם מעדיפים להתאמן בנוחות שלכם, בזמן שלכם ובמקום הפרטי שלכם – אין ספק שאימון ביתי יהיה עדיף. על מנת להפוך אימון ביתי לאפקטיבי יותר, תוכלו לרכוש הליכון שידאג לפעילות אירובית ולחיטוב של הגוף, ולהשלים רכישה של 2 משקולות לטובת חיזוק השרירים. בקרדיו ספורט אנו מציעים מכירה של ציוד כושר ביתי וכן מספקים שירות תיקונים ואחזקה למכשירים אלה, על מנת שגם בבית תרגישו מקצוענים.

 

אודותינו

קרדיו ספורט מתמחה בתיקון הליכונים וציוד ספורט ללקוחות פרטיים, חדרי כושר, מלונות, ומוסדות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מגוון פתרונות המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, תוך שאיננו מתפשרים על השירות הטוב ביותר.

עקבו אחרינו

מאמרים אחרונים

דילוג לתוכן