איך לבחור מכשיר אליפטיקל מומלץ?

תוכן עניינים

אליפטיקל מומלץ כיצד לבחור בין הדגמים?

מכשירי האליפטיקל השונים נחשבים למילה האחרונה בתחום של מכשירי כושר שמתאימים גם לחדרי כושר וגם לשימוש ביתי.

הם תופסים מעט מאוד מקום בחלל והתכונה החשובה ביותר שלהם היא שהם מאפשרים אימון גופני משולב של כמה קבוצות שרירים בגוף – שרירי הרגליים, הידיים, כתפיים ובטן.

האליפטיקל מאפשר למתאמן אימון משולב במכשיר אחד במקום לרכוש יום ממכשיר אחד או במקום להגיע לחדר הכושר.

מעט הנפח והמקום שהמכשיר יתפוס באחד החדרים בבית הופך אותו לנוח במיוחד ואפשר להשיג איתו לא מעט תוצאות טובות של שיפור הכושר הגופני, סיבולת לב ריאה ובניית מסת שריר.

חשוב לפעול על פי הנחיות מקצועיות שמתאימות באופן אישי לכל מתאמן ומתאמן ומבוססות על המטרות שהוא הציב לעצמו וללא ספק התוצאות לא יאחרו להגיע.

איך בוחרים מכשיר אליפטיקל?

מכיוון שיש מגמה כיום לבצע פעילות גופנית באופן עצמאי בבית, ישנם דגמים שונים של מכשירי כושר שעשויים להיות מתאימים לזה.

מכאן, שגם כשבוחנים את קטגוריית מכשירי האליפטיקל אפשר למצוא לא מעט אפשרויות. החוכמה היא לבחון לעומק את המפרט הטכני של כל מכשיר, את המידות והגודל שלו ואת הפונקציות שהוא מאפשר.

כך יכול כל מתאמן להחליט איזה מהמכשירים יענה על הדרישות או הצרכים שלו ויבחר מכשיר שהוא ייהנה ממנו ויעשה בו שימוש טוב ויעיל. 

מכשירי אלפיטיקל מומלצים

בשוק קיימות כמה חברות יצרן שנחשבות למוכרות ומובילות בתחום וכל אחת מציעה מבחר של דגמים שאפשר לבחור מתוכם את הדגם שהכי יתאים לכל מתאמן.

באופן כללי אפשר לומר שמחיר מכשיר האליפטיקל אינו נמוך אך המכשירים מתקדמים ומשוכללים ומדובר בעצם בהשקעה לטווח הארוך. 

טווח המחירים עומד כיום על כ- 1,500-3,500 ₪ למכשירי אליפטיקל ומי שמחליט בסופו של דבר לרכוש מכשיר שכזה עושה זאת משיקולי כדאיות אל מול רכישת מנוי בחדר כושר וכל המשתמע מכך תוך התחשבות כמובן במקום והמרווח שיש לו בבית כדי למקם בו את המכשיר.

אליפטיקל דגם CROSS 900 VO2

חברת VO2 היא חברה מוכרת ומובילה בתחום של ייצור מכשירי כושר לשימוש אישי וביתי או מקצועי. היא מציעה שלל דגמים מכל מכשיר מתוצרתה וכך יכול כל מתאמן לבחור את המכשיר שמתאים לו על פי הקריטריונים שהוא הציב.

דגם זה של החברה המוכרת נחשב למוביל והמבוקש ביותר. אפשר לבחור בו תכניות אימון מגוונות ב- 16 דרגות קושי שונות כך שהאימונים מתאימים לכל אחד ולכל רמה של כושר גופני.

מגבלת המשקל במכשיר עומדת על כ- 150 ק"ג ובזכות שני גלגלים שמותקנים בתחתית שלו הוא נייד ואפשר להעביר אותו מחדר לחדר.

אליפטיקל מדגם Vo2 WAVE505 

דגם נוסף של ענקית הכושר העולמית VO2. דגם זה מציע שלל פונקציות שמסייעות למתאמן לקבל נתונים ומידע חשוב אודות האימון שלו בזמן אמת – מד מרחק, מד דופק וחיווי אודות שריפת הקלוריות במהלך האימון.

המשקל המקסימלי המותר לשימוש במכשיר זה עומד על כ- 100 ק"ג ואפשר לבנות בו תכניות אימון מותאמות אישית, זאת בנוסף לתכניות שכבר מובנות במחשב הפנימי שלו.

אליפטיקל CROSS M KETTLER

חברת קרוס היא חברה גרמנית מוכרת שמייצרת אף היא מכשירי כושר בפריסה עולמית. דגם זה נחשב למשוכלל ומתקדם, מתאים לכל רמה של כושר גופני ולמתאמנים בעלי מבנה גוף מגוון מבחינת גובה ומשקל.

מידות המכשיר הן 160 ס"מ * 62 * 115 כך שנוח מאוד למקם אותו אפילו בחדר השינה בלי שהוא יתפוס הרבה מקום במרחב.

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom דילוג לתוכן